Salme Kultuurikeskus

Salme Kultuurikeskus on Põhja-Tallinna valitsuse haldusalas töötav Tallinna linna kultuuriasutus. Salme tn. 12, Tallinn, 10413 Tel. 6 416 425 info@salme.ee

Uudised

Siin on mõned uudised meie tegemiste kohta. Kliki ja vaata lähemalt.

Vaata kõiki uudiseid.

Sündmused Salmes

Salmes toimuvad üritused leiad allolevast kalendrist.

Tulevad sündmused

T 13

Lantimiskunstnikud

13. sept 19:00
K 14

Lantimiskunstnikud

14. sept 19:00
N 22

Estonian Florist Cup 2016

22. sept 00:00 - 23. sept 00:00
R 30

Ruumid

Ruumide broneerimiseks võtke ühendust Merike Purde tel. 641 6426, merike(at)salme.ee või Kalev Kütaru tel. 641 6427, kalev(at)salme.ee

Kontaktid

TELEFONID
• tel. 641 6425 valvelaud, administraator
• tel. 641 6424 direktor Toomas Loo toomas@salme.ee
• tel. 641 6424 sekretär Ursula Võimre info@salme.ee
• tel. 50 11499 kunstiline juht Meelis Pai meelis@salme.ee
• tel. 641 6426 direktori asetäitja-müügijuht Merike Purde E-mail merike@salme.ee
• tel. 641 6429 majandusdirektor Loore Pantalon E-mail loore@salme.ee
• tel. 641 6427 peaadministraator Kalev Kütaru E-mail kalev@salme.ee
• tel. 641 6427 peainsener Aavo Ilus E-mail aavo@salme.ee
• tel. 641 6427 kunstnik Tiia-Mare Hunt E-mail tiiamarehunt@gmail.com
• tel. 641 6435 lavastaja Mart Puust E-mail mart@salme.ee
• tel. 55 652489 kostüümilao juhataja Erna Talvik

Kontaktid:

Tel. 6 416 425
info@salme.ee

Salme tn. 12,
Tallinn, 10413

Jaga seda lehte
salmeAvaleht