Salme Kultuurikeskus

Käimas on Salme Kultuurikeskuse 50 juubelihooaeg. Salme Kultuurikeskus on Põhja-Tallinna valitsuse haldusalas töötav Tallinna linna kultuuriasutus.

Uudised

Siin on mõned uudised meie tegemiste kohta. Kliki ja vaata lähemalt.

Vaata kõiki uudiseid.

Sündmused Salmes

Salmes toimuvad üritused leiad allolevast kalendrist.

Tulevad sündmused

K 10

Lantimiskunstnikud

10. veebr. 19:00 - 22:00
N 11

Lantimiskunstnikud

11. veebr. 19:00 - 22:00
R 12

Lantimiskunstnikud

12. veebr. 19:00 - 22:00
P 14

Lindpriid – Mundrid kapis

14. veebr. 17:00 - 18:20
T 16

Miisu

16. veebr. 11:00 - 13:00
T 16

Miisu

16. veebr. 13:00 - 15:00
K 17

Nublu

17. veebr. 11:00 - 13:00
K 17

Nublu

17. veebr. 13:00 - 15:00
N 18

Mati Nuude 75

18. veebr. 19:00 - 21:00

Ruumid

Ruumide broneerimiseks võtke ühendust Merike Purde tel. 641 6426, merike(at)salme.ee või Kalev Kütaru tel. 641 6427, kalev(at)salme.ee

Kontaktid

TELEFONID
• tel. 641 6425 valvelaud, administraator
• tel. 641 6424 direktor Toomas Loo toomas@salme.ee
• tel. 641 6424 sekretär Ursula Võimre info@salme.ee
• tel. 50 11499 kunstiline juht Meelis Pai meelis@salme.ee
• tel. 641 6426 direktori asetäitja-müügijuht Merike Purde E-mail merike@salme.ee
• tel. 641 6429 majandusdirektor Loore Pantalon E-mail loore@salme.ee
• tel. 641 6427 peaadministraator Kalev Kütaru E-mail kalev@salme.ee
• tel. 641 6427 peainsener Aavo Ilus E-mail aavo@salme.ee
• tel. 641 6427 kunstnik Tiia-Mare Hunt E-mail tiiamarehunt@gmail.com
• tel. 641 6435 lavastaja Mart Puust E-mail mart@salme.ee
• tel. 55 652489 kostüümilao juhataja Erna Talvik

Kontaktid:

Tel. 6 416 425
info@salme.ee

Salme tn. 12,
Tallinn, 10413

Jaga seda lehte
salmeAvaleht