paigake_A2-1.jpg

Heategevuskontsert ”Üks paigake siin ilmas on”

Heategevuskontsert “Üks paigake siin ilmas on”
Kullaprooviga kava vanamuusikast ooperi ja muusikalini.
Erakordne võimalus kuulda maailma ooperi tipplavadel säravat baritoni Lauri Vasarat ja Salzburgis tegutsevat Katrin Lehismetsa musitseerimas Eestis!

Suve alguses kaotas üks tubli pere oma kodu Hiiumaal Salinõmme külas. Tules hävis sajandivanuse ajalooga ja oma kätega üles ehitatud maja, mis oli armsaks elu- ja kohtumispaigaks mitmele põlvkonnale.

25. augustil ühinevad sõbrad-muusikud, et anda kontsert, mille tulu läheb Tuuliku talu taastamiseks. Igal esinejal on armsad mälestused sellest talust, mida nad kindlasti jagavad ka publikuga. Salzburgis elav Katrin Lehismets, Berliinis elav Lauri Vasar, Suure-Jaanist tulev Ele Millistfer ja Pajusis toimetav Ülla Millistfer pakuvad kuulajale mitmekesise hõrgu programmi, kus kõlab muuhulgas W. A Mozarti, R. Wagneri, S. Rahmaninovi, R. Straussi, Rodgers-Hammersteini, C. Porteri jt heliloojate kullaprooviga looming.

Tuuliku talu on paik, mida ei jäeta maha, vaid tehakse kõik selleks, et seal taas kõlaks naer ja uksed oleksid alati valla nii lähedastele kui ka külalistele.

Annetusi saab teha EE762200001103290017 Swedbank (Katrin Lehismets), selgitus “Kodu taastamine”.

Piletid müügil Piletilevis

UrsulaHeategevuskontsert ”Üks paigake siin ilmas on”
Jaga seda lehte