html5 slideshow by WOWSlider.com v8.8m
website templates
Mobirise


Kõige kiirema ülevaate Salmes toimuvast leiate meie FaceBook'i lehelt

Remont Salme Kultuurikeskuses hakkab lõpule jõudma. Huviringid töötavad ja ootavad uusi huvilisi. Tutvuda saab nendega siin

Linnateater hõivab suurema osa majast järgmised kaks ja pool aastat. Nad on alustanud esimeste proovidega ja jätkavad vaikselt sisse kolimist. Plaanide kohaselt toimub 24. oktoobril esimene Linnateatri etendus Salme Kultuurikeskuse suurel laval.

Ürituste korraldajad, koolid ja kollektiivid, kes soovivad oma üritusi Salmes läbi viia: teile on jäetud ajavahemik 6. detsembrist kuni 10. jaanuarini. Võtke ühendust meie projektijuhtidega ja reserveerige aeg.

Meie asukoht.

Ratastooliga külastaja pääseb kultuurikeskusesse parempoolsest küljeuksest, mille kõrval asuvad ka kaks märgistatud invaparkimiskohta. Hoonesse sisenemise soovist andke teada vajutades uksetelefoni nupule või helistades telefonil 641 6425. Küljeuksest sisenedes toob invatõstuk Teid 1-korrusele, kus asub fuajee, riietehoid ja invatualett. Hoones on invalift, millega on võimalik ligipääs kõikidele korrustele.


Võimalusel palume liikumispuudega külastajatel pöörduda hiljemalt sündmusele eelneva tööpäeva jooksul kultuurikeskuse valvelaua poole telefonil 641 6425, et tagada Teie vastuvõtt ning meeldiv viibimine meie majas.

Salme Kultuurikeskuse eelkäija, J. Tombi nimeline Klubi, asutati 1940. aastal Mustpeade Majas. 1965. aastal valmis uus hoone Salme tänaval. Seoses sellega suurenes oluliselt huviringide arv. 70-ndatel aastatel tekkis juurde uute tegevusvormidena mitme- suguseid huviklubisid ja -stuudioid.

Viimastel aastatel on kultuurikeskusesse üle tulnud mitmeid uusi kollektiive, põhjuseks teiste Tallinna klubiliste asutuste re- organiseerimine või isegi likvideerimine. Momendil töötab Salme Kultuurikeskuses 17 huvikollektiivi.


Tänaseni täidab Salme Kultuurikeskus Põhja-Tallinna keskse ja linna suurima kultuuriasutuse rolli ning keskus on aasta aastalt muutunud üha tuntumaks ühe Tallinna linna olulisema kont- sert-, meelelahutus- ja huvitegevuspaigana. 


Salme Kultuurikeskus on Põhja – Tallinna Valitsuse haldusalas töötav Tallinna linna kultuuriasutus.

Aadress

Salme Kultuurikeskus
Salme 12
Tallinn 10413

Äriregistri kood

75016119