free web builder
Mobirise

Showgrupp VIKERKAAR
Juhendajad: Häldi Kasak
ja Piret Mikk
kasakhaldi@gmail.com
56251143
FB: showgruppvikerkaar
showgrupp.vikerkaar@gmail.com
T - 16-21.30; K - 19.30-21
N - 16-21.30; P - 12-13.30
318 (võimla)

Tsirkusestuudio FOLIE
Kontakt: Terje Bernadt
56629702
tsirkus.ee
folie@tsirkus.ee
E - 15-20; K - 15-19.15; R - 15-20; P - 16-20 318 (võimla)

Mobirise
Mobirise

Tallinna Noorte Puhkpilliorkester
Juhendaja: Kalev Kütaru; kalev.kytaru@gmail.com
5046924
K - 15-16.30 ja R - 14-15 Ruumis 308
L - 10.00-13.00 Ruumis 201


Segakoor KALEVA
Juhendaja: Tiina Savisaar tiina.savisaar@mail.ee
53332843
N - 18-20.30
Ruumis 310

Mobirise
Mobirise

INTA Segakoor
Juhendaja: Inta Roost
inta.segakoor@gmail.com
5206277
E - 19 -21
Ruumis 316

Segakoor RAUDAM
 Juhendaja: Kristi Karro
kristig@hot.ee
56203322
T - 18-20
Ruumis 316

Mobirise
Mobirise

Naiskoor ILO
Juhendaja: Anneli Surva
anneli@tg.edu.ee
53427503
T - 18.15-20
N - 18-21
Ruumis 314

TMS Türnpu Meeskoor
Juhendaja: Ene Kangron
ene@ema.edu.ee
5203733
T - 18-21
N - 18-21
Ruumis 201

Mobirise
Mobirise

Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor
Juhendaja: Andrus Siimon
andrus.siimon@mail.ee
5210179
Kontakt: Meelis Liivak
meelis.liivak@gmail.com
5028649
etam.ee

Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor
Juhendaja: Andrus Siimon
andrus.siimon@mail.ee
5210179
Kontakt: Terje Sööt
etanjuhatus@gmail.com
5013122
tanaiskoor.ee 

Mobirise
Mobirise

Paul Ruudi Kergemuusikakoor
Juhendaja: Paul Ruudi
paul.ruudi@gmail.com
504957
kergemuusikakoor.weebly.com


Ansambel KRAPIVA

Juhendaja: Jüri Baskakov
baskak@hot.ee
56452896 

Mobirise
Mobirise

Salme Teater
Peanäitejuht: Kristjan Arunurm
+372 566 43 506
Kontakt: Inge Kaseleht
+372 507 9 528
info@salmeteater.ee
Stuudio koordinaator: Kadri Levand
+372 566 72 239
salmeteater.ee

Teater MARIONETT
Kontakt: Mart Puust
martpuust@mail.ee
56634119
teatermarionett.com

Mobirise
Mobirise

Tantsuansambel SALTATORES REVALIENSES


Kontakt: Virve Kurbel
virve.kurbel@mail.ee
56488752


Tantsuansambel KULLAKETRAJAD

Kontakt: Virve Kurbel
virve.kurbel@mail.ee
56488752
Eha Nuke; kullaketrajad@gmail.com

Mobirise
Mobirise

Segakoor VIDEVA

Kontakt: Vaike Sarn
vaike.sarn@kesotskeskus.ee
5524745

Aadress

Salme Kultuurikeskus
Salme 12
Tallinn 10413

Äriregistri kood

75016119